Yasemin Şefkatli oğlunun son durumunu paylaştı: Bu ay sonu operasyonu var

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu.

Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

BABALARININ İSİMLERİNİ KOYDULAR

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmamıştı. İkizlerden birine İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğerine ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını vermişlerdi. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu ‘Minik Tatlıses’imize herkesten dua istiyorum… İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses’in işi kolaylaşır. Allah’ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun.’ sözleriyle duyurmuştu.

“21’İNCİ HAFTADAN İTİBAREN BİLİYORDUK”

Daha önce oğlunun sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Yasemin Şefkatli, “Yarın Ayel’in kontrolü var biraz size de bahsedeyim. Aslında biz 21. haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı. Bazen haftada 2, çok fazla doktorumuz Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon olacağını biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca da çok fazla dua aldık. O kadar güzel mesajlar geldi ki bana güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü her şey çok güzel olacak” demişti.

“HER ŞEY GÜZEL GİDECEK”

Son olarak geçtiğimiz günlerde Ayel’i doktor kontrolüne götüren Şefkatli oğlunun sağlık durumunu şu sözlerle açıkladı:

Evet dün bu konuyu konuşamadık. Ayel’i dün doktoru çok iyi gördü. Bu ay sonu operasyonu var. Bunun bir süreç olduğunu ama her şey güzel gidecek inşallah ayrıca iyi ki varsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir